Kādus datus mēs izmantojam un kādam nolūkam?

Komentāri

Kad apmeklētāji atstāj komentārus EVAS MODE mājas lapā, mēs apkopojam datus, kas ir noteikti komentāru formā, kā arī apmeklētāja IP adresi, lai palīdzētu spama atklāšanā

Kontaktinformācija

Mēs izmantojam Jūsu personīgo kontaktinformāciju, ko Jūs esat norādījuši reģistrējoties, tikai pasūtījuma administrēšanā, rēķinu veidošanā un piegādes noformēšanas brīdī.

 

Sīkdatnes

Ja Jūs pievienojat komentāru EVAS MODE mājas lapā, mēs saglabājam Jūsu vārdu, e-pastu. Viss šis notiek automātiski, Jūsu ērtībai, lai Jums atkal nav jāvada visa Jūsu informācija. Šīs sīkdatnes tiks saglabātas vienu gadu. 

Kad Jūs ielogojaties mūsu mājas lapā, mēs izmantojam dažādas sīkdatnes, lai saglabātu Jūsu ielogošanās informāciju un displeja izvēles funkcijas. Ielogošanas sīkdatnes ilgst 2 dienas un ekrāna opcijas sīkdatnes 1 gadu. Ja Jūs izvēlaties funkciju “Atcerēties mani”, Jūsu ielogošanās informācija tiks saglabāta 2 nedēļu garumā. Ja Jūs izlogojaties no Jūsu profila, ielogšanās sīkdatņu darbība tiks apturēta

Iegūtais saturs no citām vietnēm

Rakstos un citās publikācijās šajā lapā var tikt izmantotas datnes no citām lapām (video, bildes, raksti, utt.). Iegūtais saturs no citām lapām, vietnēm, atbilst tādiem pašiem nosacījumiem kā lapas apmeklējumam.

Šīs vietnes var saglabāt informāciju par Jums, izmantot sīkdatnes, pētīt mijiedarbību starp abām mājas lapām, skatījumu skaitu un apmeklējumu skaitu. 

Analīze

Mēs varam izmantot kopējos pārdošanas datus, mājas lapas apmeklējuma datus uzņēmuma analizēšanas datiem, kur nav iekšā katra klienta privātā informācija.

Cik ilgi mēs glabājam Jūsu datus/informāciju?

Ja Jūs ierakstāt komentāru, tā informācija un meta dati saglabājas uz nenoteiktu laiku.

Lietotāji, kas reģistrējas EVAS MODE mājas lapā, tiem ir savs personīgais profils, kuram paši lietotāji var sekot līdzi un mainīt savu personīgo informāciju. Katrs reģistrēts lietotājs var jebkurā laikā redzēt, mainīt, kā arī dzēst savu personīgo informāciju. (Vienīgi nevar mainīt savu lietotājvārdu). EVAS MODE administratori arī var redzēt un mainīt šo informāciju. 

Kādas Jums ir tiesības savu datu pārvaldīšanā? 

Ja Jums ir izveidots konts EVAS MODE mājas lapā, vai arī Jūs šeit atstājāt komentāru, Jums ir tiesības pieprasīt failu ar personīgo informāciju, ko mēs uzglabājam par Jums. Kā arī Jūs varat pieprasīt dzēst pilnīgi visu Jūsu personīgo informāciju, kas mums ir pieejama. Šeit nav iekļaujama informācija, kas mums obligāti ir nepieciešama datu administrēšanā, rēķinos. 

Add to cart